محصولات و خدمات توتان

راه‌حل‌ها

دپا، راه‌حل دریافت و پرداخت الکترونیکی

دپا، راه‌حل ویژه توتان برای خدمات دریافت و پرداخت الکترونیک است که بر روی کلیه کانال‌های پرداخت الکترونیکی ارایه می‌شود. خدمات مبتنی بر این راه‌حل بنگاه‌های مختلف را قادر می‌سازد تا فرآیندهای دریافت و پرداخت الکترونیکی را با فرآیندهای عملیاتی خود مطابق با قوانین و روال‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت شاپرک، متصل کرده و از مزایای یک‌پارچگی آن‌ها بهره‌مند شوند.

کاوش

سرویس کسب‌الکترونیکی وجوه‌شناسه‌دار 

سمت

سرویس مبادلات تجاری

سماوات

سرویس مدیریت اعتبار و امتیاز و تخفیف

محصولات

صندوق فروشگاهی

خودپرداز فروشگاهی

پایانه فروش اندرویدی

انواع پایانه‌فروش اندرویدی

پایانه‌های فروش اندرویدی ارایه شده توسط توتان تمام نیازمندی‌های یک کسب‌وکار را پوشش می‌دهد. در واقع این دستگاه‌ها صرفا یک کارتخوان معمولی پرداخت نیستند بلکه همراه با راه‌کارهای خاص توتان و تلفیق نرم‌افزارهای مختلف به یک دست‌یار هوشمند کسب‌وکار تبدیل شده‌اند.
با این ابزار، تحول دیجیتال را به کسب‌وکار خود بیاورید.

 

C960F

 

i9100

 

خودپرداز فروشگاهی

صندوق فروشگاهی

خدمات پرداخت الکترونیک

خدمات خودپرداز

 

توتان فعالیت توسعه خودپردازهای مشارکتی را با مشارکت بانک های همکار خود آغاز نموده است و در این زمینه نماینده می‌پذیرد. شرایط همکاری با توتان در این زمینه، داشتن تجربه کافی و امکان بازاریابی در مقیاس مناسب می‌باشد.

خدمات پایانه فروش

 

توتان با استفاده از دپا، یکی از کامل‌­ترین مجموعه­ خدمات بر روی دستگاه‌­های پایانه­‌فروش را ارایه می‌نماید. این مجموعه که در قالب «دست­یار هوشمند» ارایه می­‌شود، دستگاه پایانه ­فروش را از یک دستگاه کارتخوان معمولی به یک دست­یار واقعی و هوشمند در کسب­ وکار تبدیل نموده است.

این یک تجربه متفاوت است.

 

خدمات پرداخت اینترنتی

 

توتان دارای مجوز ارایه خدمات پرداخت‌­اینترنتی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شاپرک است و با استفاده با خدمات درگاه اینترنتی توتان، تجربه بی­ نظیری خواهید داشت.
* امنیت بالا و رعایت تمام اصول ایمنی

* انواع روش‌­های تسهیم وجوه دریافت ­شده بنا بر اختیار پذیرندگان
* بهره‌­مندی از سرویس سماوات برای ارتقای وفاداری مشتریان
* دریافت گزارشات جامع و یک­پارچه

 

توتان همواره سعی نموده است در هر کدام از این زمینه‌ها با وفاداری به ارزش‌های خود ایده‌های نوینی را تحقق بخشیده و توسعه دهد.

 

 

 

توسعه کسب‌وکارهای دیجیتال

توتان بنابر ماهیت وجودی خود که تحقق و توسعه ایده‌های نوین است، نمی‌تواند در حوزه کسب‌و‌کارهای دیجیتال حضور نداشته باشد و لذا ابزارهایی را برای توسعه این نوع از کسب و کارها ارایه نموده است.

 

shop

سامانه مدیریت فروشگاهی

 

به زودی …

 

life

موبیمه

 اولین خدمت اینشورتک کشور

به زودی …