گروه توتان

شرکت مهندسی سامانه‌های هوشمند توتان به عنوان اولین عضو گروه توتان، در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه ارایه خدمات بانکداری و پرداخت الکترونیکی آغاز نمود. توتان نام روستایی در سیستان و بلوچستان است اما در توتان آن را به معنای کوته‌واژه «توسعه و تحقق ایده‌های نوین» می‌شناسیم. توتان با بهره‌گیری از دانش و تجربه عمیق خود در دهه‌های گذشته اقدام به ارایه و اجرای راه‌کارهای نوین در کسب‌و‌کارهای دیجیتال نموده است که ویژگی اصلی آن‌ها، نوآوری و تطبیق با نیازهای خاص مشتری است. توانایی اصلی توتان، ارایه راه‌حل‌های نوین برای توسعه یا حل مشکلات کسب‌و‌کارهای دیجیتال است.

توتان در فضای کسب‌و‌کار‌های دیجیتال و در حوزه فن‌آوری مالی (Fintech)، تجارت الکترونیکی (E-Commerce) و بازی (Game) حضور خواهد داشت. ایجاد فضای تعامل و همکاری دوجانبه با بازیگران و تیم‌های نوپا (StartUP) حوزه کسب‌و‌کارهای دیجیتال، یکی از اهداف جدی توتان می‌باشد.

گروه توتان شامل مجموعه‌های ذیل است:

چشم‌انداز گروه توتان

خانواده توتان باید در کسب‌وکارهای دیجیتال به‌عنوان الگوی نوآوری و تحقق ایده‌های نوین شناخته شود و از منظر مشتریان، تیم‌های نوپا (Startup) و افراد مستعد و کوشا جزو گزینه‌های با اولویت بالا برای توسعه ایده‌های نوین و تحقق رویاهای چالش‌برانگیز کسب‌وکاری باشد.

ارزش‌های گروه توتان

خلاقیت و نوآوری

ارتقای روزافزون کیفیت

صداقت و صراحت در برخورد با ذینفعان

همراهی و همگامی با مشتریان تا رفع نیازهای واقعی

پایبندی به تعهدات

مشتری‌مداری و تکریم مشتریان

آمادگی توسعه همکاری‌های برون سازمانی

رویکرد حرفه ای به تمام جنبه‌های کسب‌وکار

گواهی‌نامه‌ها

توتان دارای مجوز ارایه خدمات پرداخت‌یاری از بانک مرکزی‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران و شاپرک و همچنین عضو نظام صنفی رایانه‌ای و شورای عالی انفورماتیک کشوراست.

3X2A1059-Copy-350x482

پیام مدیران

علی چشم‌جهان،
مدیرعامل

photo_2020-02-03_15-09-47 - Copy

کریم خمسه،
رییس هیات‌مدیره

IMG_7662

در زمانی که زندگی دیجیتالی در حال شکل گرفتن است و جریان‌های دیجیتال سهم فزاینده‌ای از تجارت و رشد اقتصادی را تحت فرمان خود درآورده است، خانواده توتان نیز مصمم است با همت خود، نوآورانه در این عرصه حضور داشته باشد.
خانواده توتان صادقانه و با اشتیاق تلاش می‌کند خدماتی را طراحی و روانه بازار کند که علاوه بر آنکه به رشد کسب و کارها کمک نماید، بلکه بتواند فرصت‌ها و ارزش‌های جدیدی را نیز خلق کند.
ما با «دمنوش» خاص که شامل: د (دانش)، م (مهارت)، ن (نگرش)، و (ویژگی‌های فردی)، ش (شایستگی) می‌باشد، همواره خود را تقویت می‌کنیم تا همواره بتوانیم با نوآوری و طراوات به اهداف تعیین شده دست یابیم.

ما در توتان گرد هم آمده‌ایم تا مفهومی به نام «خانواده توتان» را تحقق بخشیم. خانواده توتان می‌خواهد مجموعه‌ای باشد که با سخت‌کوشی، ممارست و کسب مهارت به صورت مداوم، به معنای واقعی کلمه «ایده‌های نوین» را تحقق بخشیده و توسعه دهد.

توسعه اکوسیستم دیجیتال در سال‌های اخیر، چارچوب‌های مرسوم قدیم و حتی نوین کسب‌و‌کارها را تغییر داده و با ایجاد چالش‌های فراوان، فرصت‌های بی‌بدیلی را نیز فراهم نموده‌ است. ما در توتان بنا داریم که به کسب‌و‌کارهای گوناگون در عبور از این چالش‌ها و بهره‌برداری از فرصت‌های پیش رو کمک نماییم.

مرام‌نامه خانواده توتان، اصول خانواده ما در درون خود و ارزش‌های توتان چارچوب روابط حرفه‌ایی و کسب‌وکار ما را با بیرون خانواده تبیین می‌کند. باشد که مصداق این شعر حضرت مولانا باشیم که:

 دلبری و بیدلی اسرار ماست      کار کار ماست چون او یار ماست

نوبت کهنه فروشان در گذشت      نو  فروشانیم  و  این  بازار ماست

شرکای تجاری

Centerm Infoamation Company (CHINA)

Urovo Technology Company
(CHINA)

JYPAY Electronic Payment Company
(CHINA)

Youcloud Payment Company
(UAE)

Tranzway Company
(Morocco)

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

شرکت فن آوری اطلاعات جهانی پارس (اینفوتک)

شرکت فن آوا کارت

شرکت فن آوری حصین قشم

شرکت بهسام افزار تهران

نشانی

دفتر مرکزی

آدرس: تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از میدان ولی‌عصر، کوچه شهامتی، پلاک شش، طبقه چهارم

کد پستی: 1594644719

تلفن: 88930490-021

تلفن خدمات مشتریان: 89120000-021

فاکس: 88930490-021

ایمیل:  info@totangroup.com

 

دفتر ترکیه

آدرس: استانبول، وادی استانبول، ورک لند،ساختمان اداری 2B، شماره 109K/13

کد پستی:  2175164249

تلفن:         902129630774+           902124441539+